_edited_edited_edited_edited.jpg

最新消息

Upcoming and Past Events

  • Sat, Jan 23
    請登記此表格獲取Zoom Link
    葡萄牙買樓移民講座
  • Tue, Jan 26
    請登記此表格獲取Zoom Link
    加拿大一步到位永居 免費講座
  • Thu, Jan 28
    請登記此表格獲取Zoom Link
    澳洲投資移民188 ABCE 免費講座
  • Wed, Jan 20
    直播網址: www.facebook.com/fiichk/live
    「移民講呢啲」第十九集 英國留學點生活?帶你學盡、玩盡、歎盡、慳盡
  • Mon, Jan 18
    請登記此表格獲取Zoom Link
    澳洲投資移民講座 188 ABCE
  • Thu, Jan 14
    請登記此表格獲取Zoom Link
    美國EB-5投資移民講座
  • Wed, Jan 13
    直播網址: www.facebook.com/fiichk/live
    「移民講呢啲」英國留學帶啲咩?懶人包!
  • Sat, Jan 09
    請登記此表格獲取Zoom Link
    先永居後登陸加拿大 免費講座
  • Wed, Jan 06
    直播網址: www.facebook.com/fiichk/live
    英國大學點樣揀?
  • Wed, Dec 30
    請預先登記獲取Zoom Link/Facebook Link
    50萬移民加拿大線上講座
  • Wed, Dec 30
    直播網址: www.facebook.com/fiichk/live
    英國學校點樣揀?
  • Wed, Dec 23
    直播網址: www.facebook.com/fiichk/live
    揸住BNO英國升學
  • Sat, Dec 19
    請登記此表格獲取Zoom Link
    先攞PR後登陸加拿大 Zoom講座
  • Wed, Dec 16
    www.facebook.com/fiichk/live
    Facebook Live: BNO擬放寬?太空人可成真?生活成本有幾甘?
  • Fri, Dec 11
    請預先登記獲取Zoom Link
    曼省留學講座
  • Wed, Dec 09
    www.facebook.com/fiichk/live
    加拿大移民NOC同LMIA係咩?
  • Wed, Dec 02
    www.facebook.com/fiichk
    精明移民申請人必睇!五大移民陷阱
  • Fri, Nov 13
    facebook.com/fiichk/live
    加拿大留學移民
  • Wed, Nov 11
    facebook.com/fiichk/live
    新加坡置業
  • Sat, Nov 07
    Unit 1802, 18/F, The Gateway Tower 1
    加拿大澳洲投資移民
  • Wed, Nov 04
    facebook.com/fiichk/live
    移民台灣生活Tips
  • Fri, Oct 30
    facebook.com/fiichk/live
    AIPP 大西洋四省試點移民計劃講座
  • Wed, Oct 28
    facebook.com/fiichk/live
    加拿大福利
  • Sat, Oct 24
    Unit 1802, 18/F, The Gateway Tower 1
    台灣投資移民講座
  • Wed, Oct 21
    facebook.com/fiichk/live
    人生路不熟,去到英國住邊好?
  • Fri, Oct 16
    ZOOM
    加拿大BC省IT專才ZOOM講座
  • Wed, Oct 14
    facebook.com/fiichk/live
    新加坡升學
  • Sat, Oct 10
    Unit 02, 18th Floor, The Gateway Tower 1
    一步到位移民加拿大
  • Wed, Oct 07
    facebook.com/fiichk/live
    寵物移民攻略
  • Sat, Sep 26
    Unit 02, 18th Floor, The Gateway Tower 1
    臺灣移民️講座
  • Wed, Sep 09
    www.facebook.com/fiichk/live
    澳洲新政 | 360° 全面解释 港人澳洲新出路!?

​​友誠國際移民顧問有限公司

​香港 HONG KONG

九龍尖沙咀廣東道25號海港城

港威大廈一座18樓1802室

台灣 TAIWAN

台北市中山區植福路308號7樓之8

 

新加坡 SINGAPORE

珊頓道3號珊頓大廈16-08

​深圳 SHENZHEN

深圳市福田区卓越世纪中心

3号楼A座3001-3003室

青島 QINGDAO

崂山區海韻東方大廈11樓1106室

© 2020 by Friends International Immigration Consulting Ltd. 

%E9%A0%90%E7%B4%841%E5%B0%8D1%E5%85%8D%E